O nas

HOLY DAY SPA powstało z pasji i zamiłowania do kosmetologii, masażu i  kosmetyków, ale też z szacunku do ludzi.

Pragniemy aby HOLY DAY SPA było miejscem wykraczającym poza tradycyjnie rozumiany gabinet kosmetyczny, dlatego słowo „klient” nie funkcjonuje w naszym słowniku. Każdy kto nas odwiedza jest gościem naszej firmy, o którego należy zadbać w zgodzie z jego oczekiwaniami przy równoczesnej dbałości o bezpieczeństwo i zasadność wykonywanych zabiegów. Priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo osób nas odwiedzających, dlatego  zachowujemy wszelkie zalecenia sanitarne i dbamy o higienę podczas wykonywanie każdego zabiegu. Profesjonalizm,  wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystywanie w swej pracy naturalnych kosmetyków wysokiej jakości to nasze atuty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Basia
Basia
Kosmetolog z pasją, specjalizuje się w różnych technikach makijażu; przeprowadza indywidualną analizę kolorystyczną, wydobywa i podkreśla naturalne piękno. Przy użyciu pędzli i kosmetyków kolorowych potrafi zdziałać cuda.
Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia z dziewięcioletnim doświadczeniem w zawodzie.
Przez pierwsze 3 lata pracowała w niewielkim gabinecie kosmetycznym, gdzie nauczyła się podstaw zawodu oraz tego, że zadowolenie odwiedzających salon gości jest jej największą motywacją.
Posiada także 6 letnie doświadczenie w pracy w hotelowym SPA, dzięki czemu poszerzyła swą wiedzę z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej ciała i twarzy.
Nieustannie doskonali swoje umiejętności zawodowe, uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Posiada certyfikaty ukończenia szkoleń z technik makijażu u Marty Furdyny, Kingi Szewczyk, Magdaleny Pieczonki, Katarzyny Zaremby, Harry J. Makeup. Ukończyła kurs masażu FACELIFT MANUAL Emipire Beauty.
Ekspert marki PCA SKIN – specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych, a dzięki doborowi odpowiednich technik, kosmetyków i zabiegów osiąga doskonałe efekty nawet u osób z tzw. cerą trudną.
Specjalizuje się w masażu FACELIFT MANUAL, który jest techniką modelowania twarzy z wykorzystaniem m.in. akupresury i drenażu limfatycznego i który bywa nazywany liftingiem bez użycia skalpela.
Miłośniczka wędrówek górskich i eksperymentów kulinarnych.
Monika
Monika
Wierzy w uzdrawiającą moc dotyku. Interesuje się historią masażu i technikami, które niosą ukojenie nie tylko dla ciała, ale i ducha.
Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia i równocześnie studentka tej uczelni studiów II stopnia
Kosmetolog z 10-letnim doświadczeniem.
Pierwsze szlify w zawodzie zdobywała a małym gabinecie kosmetycznym, gdzie nauczyła się podstaw i gdzie rozbudziła pasję i miłość do zawodu kosmetologa. Z czasem zainteresowała się masażem i zabiegami na ciało, a nowe zainteresowanie doprowadziło ją do zmiany miejsca pracy – mały gabinet zamieniał na renomowane SPA, gdzie mogła zdobywać oraz rozwijać swe umiejętności i wiedzę. Jej pasja i zaangażowanie szybko zostały docenione, finalnie Monika została menagerem SPA – samodzielnie tworzyła zespół, zarządzała ludźmi i miała realny wpływ na sposób działania firmy.
Zdobyte doświadczenie, dalsza chęć rozwoju i potrzeba samorealizacji zaowocowały pomysłem na powstanie HOLY DAY SPA– miejsca w 100% zależnego od własnych pomysłów, założeń i filozofii.
W swej pracy stawia na ciągły rozwój, uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu pielęgnacji ciała, pielęgnacji skóry z problemami, pielęgnacji twarzy.
Specjalizuje się w różnych technikach masażu oraz w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej na ciało i twarz.
Jest ekspertem marki PCA SKIN, osiąga świetne efekty pielęgnacyjne nawet u osób z cerą problematyczną.
Specjalistka w masażu KOBIDO zwanego niechirurgicznym liftingiem twarzy.
Lubi podróże, długie spacery i wypoczynek na łonie natury.