Zabiegi na ciało

HOLY DAY DETOX
spersonalizowany zabieg modelujący

Spersonalizowany zabieg modelujący jest autorskim zabiegiem salonu HOLY DAY SPA, opracowany w całości przez nasz zespół i dostępny tylko u nas. Terapia ta, to wynik naszej ciężkiej pracy, wieloletniego doświadczenia, licznych szkoleń, ale przede wszystkim wiary w to, że dotyk ma moc uzdrawiającą.

Masaż ten to połączenie kilku technik: masażu relaksacyjnego, akupresury, masażu balijskiego i masażu klasycznego. Wszystkie te elementy wzbogacono o dobroczynne działanie naturalnych olejków eterycznych. Zabieg rozpoczyna się od drenażu limfatycznego całego ciała, co pobudza krążenie krwi i limfy, redukuje obrzęki i zastoje, pomaga w usunięciu szkodliwych substancji przemiany materii oraz pobudza skórę na przyjęcie składników odżywczych. Następny krok to masaż wykonany za pomocą specjalnych kijków bambusowych, który ma działanie lecznicze i relaksacyjne. Masaż bambusowy pobudza tkanki głębokie, wzmaga układ krwionośny i limfatyczny przy jednoczesnym rozluźnieniu i łagodzeniu wszelkich dolegliwości bólowych wywołanych stresem. Kijki bambusowe to nie przypadkowy wybór. Bambus posiada szereg cennych właściwości: nie podrażnia skóry, nie wywołuje reakcji alergicznych, działa przeciwbakteryjnie oraz zawiera związki krzemu. Masaż kijkami dodaje energii, zmniejsza napięcie mięśniowe, napięcie nerwowe, regeneruje i odpręża. Ponadto rolowanie kijków na ciele zwiększa elastyczność mięśni, ścięgien i skóry,  a więc przyczynia się do modelowania sylwetki. Krok kolejny to opracowanie manualne wybranej partii ciała. Masażysta dobiera indywidualne sekwencje ruchów, tak, aby działać na te partie ciała, które najbardziej potrzebują wymodelowania i wzmocnienia. Ostatni etap to intensywny masaż przy użyciu masażera,który usuwa martwy naskórek, pobudza ciało do produkcji kolagenu, ujędrnia i wygładza. Dodatkową zaletą jest ciągłe pobudzanie układu krążenia i układu limfatycznego, a prawidłowy przepływ limfy pozwala na eliminacje toksyn z organizmu i redukcję cellulitu.

PEELING CAŁEGO CIAŁA

Peeling to zabieg polegający na mechanicznym lub chemicznym złuszczeniu martwej i zrogowaciałej warstwy naskórka. Regularne stosowanie peelingów pozwala zachować młodzieńczy wygląd. Skóra staje się jędrna, elastyczna, poprawia się jej koloryt, zmarszczki ulegają spłyceniu. Peeling znacząco wpływa na redukcję cellulitu, zmniejsza możliwość wystąpienia rozstępów, spłyca blizny, rozjaśnia przebarwienia,  jest też pomocny po depilacji – zapobiega wrastaniu włosków.

Fotografia: PHYT`S Poland