Kosmetyka Dodatkowa

OPRAWA OKA  

Oprawa oka nadaje twarzy charakter, podkreśla rysy, wydobywa głębię spojrzenia. Odpowiednio dobrany kształt i kolor brwi sprawi, że twarz wyda się młodsza, świeższa, wypoczęta. Dzisiejsze techniki koloryzacji i laminacji brwi są nieinwazyjne i dają naturalny efekt przy równoczesnym nawilżeniu, odżywieniu i wzmocnieniu włosków. Ponadto efekty utrzymują się do kilku tygodni, dlatego możemy pominąć tusz do rzęs lub produkty do brwi w codziennym makijażu.

MANICURE

Mówi się, że dłonie są wizytówką człowieka dlatego w HOLY DAY SPA zadbamy o to, aby Twoje dłonie były zjawiskowo piękne, zadbane i zdrowe. Wierzymy, że pielęgnacja nie musi być nudna, dlatego każdy manicure w HOLY DAY SPA poprzedzony jest peelingiem, a kończy się relaksującym masażem dłoni z użyciem nawilżających olejków. Chętnie też podpowiemy jak wzmocnić i odżywić paznokcie od wewnątrz jak i od zewnątrz.

PEDICURE

Kosmetyki stosowane podczas zabiegu niosą głębokie oczyszczenie, złuszczenie i nawilżenie dla skóry stóp oraz paznokci; dodatkowo zabieg wpływa na ogólne samopoczucie – jest niezwykle odprężający i wyciszający, niesie ukojenie oraz pozwala odzyskać świeżość umysłu. Preparaty stosowane podczas pedicure zawierają wyciągi z azjatyckich roślin wodnych takich jak: korzeń lilii wodnej (właściwości kojące i łagodzące),  czy kwiat błękitnego lotosu (właściwości oczyszczające). Ponadto w formule znajdują się wyciągi z pędów bambusa – rośliny bogatej w krzemionkę, która poprawia jędrność i naturalny blask skóry. Produkty przepięknie pachną trawą cytrynową, cytrusami, imbirem co dodatkowo pobudza zmysły.

DEPILACJA 

Depilacja zbędnego owłosienia to dziś niemal konieczność. W HOLY DAY SPA  proponujemy depilację woskiem, zabieg jest bezpieczny, szybki i wygodny a efekty utrzymują się nawet do kilku tygodni.  Zabieg może być nieco dyskomfortowy, zwłaszcza dla osób wrażliwych, jednak uczucie to znika po kilku regularnie wykonanych zabiegach.

ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Zabieg łagodzący na twarz, męska stylizacja brwi, męski manicure, męski pedicure, depilacja woskiem dla mężczyzn (plecy, tors, pachy, ramiona)

Fotografia: JESSICA