Zabiegi Modelujące

  • MASAŻ KOBIDO
  • MASAŻ KOBIDO z ampułką i maską
  • Zoga Face
  • Piznekowanie
  • Masaż Hadado

PINEZKOWANIE

Akupunktura kosmetyczna to naturalna metoda utrzymania młodego wyglądu wywodząca się z medycyny chińskiej. Specjalne mikroigiełki aplikowane są na liniach kresowych, gdzie poprawiają mikrokrążenie, produkcje kolagenu i elastyny oraz stymulują komórki do naprawy, co daje efekt wypełnienia zmarszczki i napięcia skóry. Dodatkowymi zaletami zabiegu jest wydzielanie serotoniny czyli hormonu, wpływającego na stany emocjonalne, w wyniku czego poprawia samopoczucie i działa antydepresyjnie.

Akupunktura wpływa nie tylko pozytywnie na skórę, ale również na tkanki położone głębiej, w tym mięśnie. Akupunktura kosmetyczna wbrew pozorom jest zabiegiem mało inwazyjnym i zazwyczaj nie pozostawia śladów. Jest zabiegiem bezbolesnym, jednak w trakcie nakłuwania szczególnie wrażliwych miejsc mogą powstać drobne siniaki.

ZOGA

ZOGA FACE to rodzaj zaawansowanego masażu, którego zadaniem jest zlikwidowanie napięcia mięśniowo-powięziowego w okolicy głowy i dekoltu. Terapia modeluje twarz, przywraca młodzieńczy wygląd oraz symetrię twarzy.

Głównym celem masażu jest unormowanie napięcia mięśni i powięzi co ma bezpośredni, pozytywny wpływ na układ krążenia (lepsze krążenie tkankowe), przepływ limfy (usuwanie metabolitów), skorygowanie sylwetki, w tym także wad postawy. Przywrócenie „właściwego” ułożenia mięśniowego wpływa pozytywnie na wygląd zewnętrzny – twarz zyskuje bardziej regularny, symetryczny kształt, zmarszczki ulegają spłyceniu i wygładzeniu, skóra i tkanki stają się jędrniejsze, pacjent zyskuje młodzieńczy i bardziej atrakcyjny wygląd.